DLACZEGO PUBLIC DIALOG?

Zintegrowana komunikacja

Filozofią działania Public Dialog jest opracowywanie wielopłaszczyznowych strategii komunikacji, które są skuteczne w budowaniu trwałych relacji na linii marka- konsument. Globalizacja zmienia wzorce kulturowe i społeczne wpływając również na wymagania klientów XXI wieku. Wszyscy oczekują od marek wsłuchiwania się w ich potrzeby, szybkich zmian i adaptacji. Mądrze zarządzane marki wpasowują się w te oczekiwania wiedząc, że komunikacja odgrywa w tym procesie pierwszoplanową rolę.

Doświadczeni specjaliści

Zespół Public Dialog tworzą osoby związane z branżą public relations od kilkunastu lat. Dzięki pracy dla największych międzynarodowych marek, realizacji różnego rodzaju kampanii i strategii, posiadamy wysokie kompetencje w komunikacji. Dobrze rozumiemy rolę jaką pełni wizerunek firmy dla jej wewnętrznego i zewnętrznego otoczenia. Podchodzimy indywidualnie do każdej strategii, sytuacji oraz branży. Jesteśmy kompetentnymi doradcami dla naszych Klientów.

Odpowiedzialność

W swojej codziennej pracy kierujemy się zasadami etyki. Uważamy, że tylko dzięki zaplanowanej, przejrzystej i wiarygodnej komunikacji, możemy osiągnąć długofalowe efekty w public relations. Jesteśmy pewni rekomendowanych przez nas rozwiązań i strategii, dając dzięki temu klientom istotne wsparcie w osiąganiu zamierzonej pozycji rynkowej.

Świeże spojrzenie i kreatywność

Naszym zadaniem jest pokazanie swoim Klientom nowych dróg komunikacji z rynkiem, a także usprawnienie wszystkich dotychczas funkcjonujących. Zapoznając się z sytuacją danej firmy i specyfiką jej branży, przeprowadzamy analizy, badania i audyty, które pozwalają nam na tworzenie skutecznych taktyk. Proponowane strategie są dobrze ukierunkowane i osadzone w realiach danej branży odpowiadając na konkretne zapotrzebowania rynkowe.

Skuteczność i impakt

Konsultanci Public Dialog przygotowali i przeprowadzili dziesiątki kampanii PR. Nasze działania oparte są zawsze o wnikliwy proces analityczny, a w czasie trwania projektów, na każdym jego etapie, dostosowujemy strategię do zmieniającej się sytuacji i wyzwań rynkowych. Takie podejście, w połączeniu z wiedzą, pro-aktywnością i doświadczeniem konsultantów Public Dialog, maksymalizuje efekty pracy.