Zadania

Zadania

  • współtworzenie strategii komunikacyjnych dla klientów agencji
  • samodzielne prowadzenie klientów i zarządzenie zespołem
  • prowadzenie działań dla klientów z zakresu IR i PR korporacyjnego
  • raportowanie do klientów

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe w zakresie komunikacji (marketingu, PR) 4-5 lat pracy w agencji PR
  • doświadczenie w obsłudze w zakresie IR kilku spółek giełdowych
  • ukończone studia wyższe
  • samodzielne prowadzenie projektów
  • odpowiedzialność za powierzone działania, dokładność i skrupulatność
  • ukierunkowanie na realizację celów, umiejętność planowania i zarządzania czasem
  • gotowość na podejmowanie różnych wyzwań i zadań
  • biegły poziom posługiwania się komputerem w środowisku Windows (Word, Excel, Power Point)
  • język angielski na poziomie co najmniej FCE (znajomość udokumentowana)

Oferujemy

  • praca w młodym i dynamicznym zespole
  • praca przy ciekawych projektach
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • praca w młodym zespole, dla polskich i zagranicznych klientów firmy
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego
  • pakiet świadczeń dodatkowych