Public Dialog razem z MDD

 

Agencja Public Dialog rozpoczęła współpracę z marką MDD, liderem wśród producentów mebli biurowych. W ramach świadczonej usługi agencja zajmie się doradztwem w obszarze komunikacji korporacyjnej.

Konsultanci agencji będą odpowiedzialni za opracowanie i realizację strategii PR, prowadzenie biura prasowego oraz doradztwo strategiczne i kryzysowe. Projekt MDD ze strony agencji będzie obsługiwany przez Account Managerów – Annę Drzewiecką i Marka Czarskiego. Klient został pozyskany w wyniku działań new business. Umowa została podpisana na rok.

Fabryka Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o. to polska firma z prawie 25-letnią tradycją. Od wielu lat zajmuje czołowe miejsce wśród producentów w segmencie mebli biurowych. MDD eksportuje swoje produkty na wszystkie europejskie rynki, do USA, Rosji oraz krajów Bliskiego Wschodu. Z usług firmy skorzystał m.in. Luwr, Biały Dom czy The John F. Kennedy Presidential Library and Museum
w Bostonie.

***

Public Dialog to agencja public relations założona w 2010 r. Specjalizuje się w komunikacji społecznej, zrealizowała ponad 100 strategii oraz projektów z obszaru komunikacji korporacyjnej, kryzysowej, wewnętrznej, produktowej, B2B, finansowej i IR, a także CSR, event i social marketingu. Zajmuje się też szkoleniami z zakresu wystąpień publicznych, pracy z mediami oraz zagadnień budowania marki. Na swoim koncie ma liczne branżowe nagrody i wyróżnienia: Złoty Spinacz (2013), IPRN Project of the Year (2014), Magellan Award (2014 i 2015), IPRA (2015) oraz Mercury Excellence Awards (2016).

 

Kontakt:

Marek Czarski

Public Dialog

(+48) 531 785 723

m.czarski@publicidalog.pl

Anna Drzewiecka

Public Dialog

(+48) 535 009 574

a.drzewiecka@publicdialog.pl