Komunikacja korporacyjna


1

Dostarczamy rozwiązania w zakresie zintegrowanej komunikacji oraz public relations

Pracujemy dla czołowych polskich i międzynarodowych marek. Odpowiadamy na potrzeby jutra w zakresie komunikacji i budowania prawdziwych, trwałych relacji między pomiędzy markami a ich otoczeniem.

Nasza agencja PR oferuje Klientom efektywne strategie z czterech obszarów: komunikacji korporacyjnej, komunikacji produktowej, social media i content marketingu.

W naszych strategiach, projektach, czy inicjatywach zawsze stawiamy na realizację celów biznesowych, mierzalność i oddziaływanie na otoczenie z pełną wiarą w moc dialogu.

2

Stawiamy na rozwój

Jako pierwsza agencja public relations w Polsce przeprowadziliśmy badanie dot. „Roli Komunikacji Korporacyjnej”, a także „Fake news z perspektywy polskich dziennikarzy”. Paweł Bylicki, CEO Public Dialog jest współautorem książki „Marka korporacyjna i jej komunikacja”, wydanej w 2018 roku.

Nasi pracownicy są wykładowcami m.in. Szkoły Strategii Marki, London School of Public Relations, na Uniwersytecie Warszawskim, Collegium Civitas, Szkoły Strategii Marki, Wyższej Szkoły Administracji i Przedsiębiorczości w Lublinie.

Przestrzegamy zasad przetargowych Białej Księgi Komunikacji Marketingowej.

3

Działamy międzynarodowo

Należymy do globalnej sieci International Public Relations Network (IPRN) z oddziałami w 40 krajach, dzięki czemu nasza agencja PR posiada światowy know-how oraz możliwość prowadzenia komunikacji na wielu rynkach jednocześnie. Globalny zespół to ponad 6800 pracowników, który każdego dnia pracuje na sukces klientów.

4

Zdobywamy dla klientów prestiżowe nagrody

Nieprzerwanie od 2013 roku za swoje realizacje otrzymujemy najważniejsze polskie i międzynarodowe nagrody branżowe, m.in. Stevie Awards, Magellan Awards, Złote Spinacze, PR Platinum, Eventiada by IPRA. SABRE finalist oraz wiele innych...