Wartości agencji PR

Działanie w obszarze komunikacji marki to wyścig bez mety. Dla nas wyścig (RACE) to również podstawa funkcjonowania naszej agencji public relations. Akronim R A C E definiuje fundamentalny charakter Public Dialog, odróżniając ją od innych podmiotów działających w obszarze komunikacji. W realizacji codziennych obowiązków kierujemy się:

Close

Relacje międzyludzkie to podstawa dobrego biznesu. Działamy wspólnie z naszym klientami, biznes partnerami i przedstawicielami mediów w atmosferze wzajemnego szacunku. W celu budowania zrozumienia zawsze kierujemy się zasadami dialogu. Uważamy dwukierunkową komunikację
z otoczeniem za kluczową wartość w public relations. Dzięki połączeniu planów oraz interesów Klienta z odpowiednimi oczekiwaniami jego otoczenia, pomagamy budować obustronne zaufanie. Wiemy, że tylko profesjonalne, rzetelne i uczciwe zarządzanie informacją, pomiędzy daną firmą a jej otoczeniem, może prowadzić do zbudowania pełnego zrozumienia oraz nawiązania pozytywnych relacji ze wszystkimi interesariuszami.

Close

Pracujemy w ambitnym zespole, wśród ludzi, którzy zawsze stawiają sobie trudne cele do zrealizowania. Dążących do samorealizacji i osiągania wspólnie z klientami sukcesów. Ludzie Public Dialog redefiniują utarte schematy w zakresie komunikacji, w codziennej pracy poszukując coraz bardziej skutecznych i kreatywnych rozwiązań. Wytyczamy realne i w pełni mierzalne KPI’s, z których rozlicza się nasza agencja PR z klientami na każdym etapie realizacji strategii.

Close

Chcemy być najbardziej skoncentrowaną na klientach agencją public relations w branży. Ich pełne zadowolenie to nasz cel i główna motywacja w codziennej pracy. Wsłuchujemy się w potrzeby Klientów, dostosowujemy się do ich oczekiwań i w ten sposób doskonalimy również naszą markę. Tworzymy przemyślane i sprawdzone rozwiązania w zakresie komunikacji korporacyjnej, public relations oraz content marketingu po to, żeby historie marek naszych klientów były słyszalne. W ten sposób wpływamy pozytywnie na ich przyszłość i rozwój.

Close

Pracujemy w zgranym, ambitnym ale też odpowiedzialnym zespole. Nasi specjaliści są angażowani w procesy podejmowania decyzji dotyczące rozwoju agencji PR. Każdy bierze pełną odpowiedzialność za swoje działania, ale zawsze może liczyć na wsparcie innych członków agencji. Aktywizujemy potencjał i wiedzę drzemiące w naszych pracownikach, bo to oni są motorem napędowym dzięki, któremu możliwy jest rozwój Public Dialog.