Kariera Praca u nas

Przewiń w dół

Ludzie pracujący w Public Dialog to największa wartość firmy

Naszą agencję public relations tworzą osoby związane z branżą od kilkunastu lat. Dzięki realizowaniu różnego rodzaju kampanii i strategii dla największych międzynarodowych marek, nasi pracownicy posiadają wysokie kompetencje w obszarze komunikacji. Zespół agencji łączy orientacja na cele, pro-aktywność, doświadczenie i kreatywność.Nasi pracownicy są ponadto wykładowcami m.in. na Uniwersytecie Warszawskim, Collegium Civitas, Szkole Strategii Marki, Wyższej Szkole Administracji i Przedsiębiorczości w Lublinie.

Kluczowym elementem postępowania w codziennej pracy konsultantów firmy jest etyka, wszyscy członkowie zespołu przestrzegają kodeksów ICCO i PSPR.

ICCOPSPR

Kultura

Szukamy ludzi, którzy myślą inaczej. Osób, dla których liczy się rozwój, praca przy ciekawych projektach oraz tworzenie nowych idei. Public Dialog to miejsce, w którym Twój głos będzie słyszalny i słuchany. Cenimy sobie wzajemny szacunek i naukę. Promujemy ciekawe inicjatywy, myślenie łamiące schematy.

Jesteśmy zgranym, ambitnym zespołem, głodnym sukcesu, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Dobre relacje wewnątrz naszej agencji PR przekładają się na efektywną pracę dla klientów, a ta przynosi obustronne zadowolenie. Chcemy, żeby Twoje życie było satysfakcjonujące i pełne pozytywnej energii.

Jeśli doczytałeś do tego momentu ten tekst, to znaczy, że bliski Ci jest nasz sposób myślenia

Benefity

Naszym pracownikom oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Przejrzysty system wynagradzania
  • Opiekę medyczną
  • Narzędzia pracy
  • Bony świąteczne
  • Szkolenia zewnętrzne
  • Urodziny- to ważny dzień w Twoim życiu,
    dlatego od Public Dialog otrzymujesz wolny dzień w prezencie!
  • 2 dni w roku płatnego wolontariatu.

Obecnie szukamy

Bądz na bieżco!

Zapisz się na nasz newsletter żeby nie przegapić treści pojawiających się na blogu. Raz w miesiącu otrzymasz od nas podsumowanie wszystkich artykułów. Nie wysyłamy treści reklamowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od d Public Dialog Sp z o.o., ul. Mesyńska 4, 02-761 Warszawa